Pirotechnika sceniczna

Niskie efekty wewnątrz pomieszczeń lub pod gołym niebem

Ogniste napisy

Płonące cyfry/litery/znaki graficzne w dowolnej kolorystyce

Fajerwerki na wodzie

Wyjątkowe kompozycje wylatujące wprost z poziomu lustra wody

Ciche fajerwerki

Efektowne widowiska bez huku w zgodzie z otoczeniem

Fajerwerki na wesele

Fajerwerki na wesele


Z myślą o realizacjach weselnych przygotowaliśmy specjalną ofertę dla oprawy tego typu uroczystości. Zawiera ona profesjonalne pokazy sztucznych ogni, które mogą być efektowną niespodzianką dla Pary Młodej oraz gości weselnych, a uwiecznione w odpowiedni sposób stanowić jedyną w swoim rodzaju pamiątkę na całe życie! 

Tylko Fajerwerkowo - pokazy sztucznych ogni gwarantuje:

✔ indywidualne podejście - zapoznaj się z naszą ofertą pokazów pirotechnicznych i wskaż nam ulubione elementy,
✔ wszystkie formalności przygotujemy i załatwimy za Ciebie - powiadomimy odpowiednie instytucje (m.in. policję, PAŻP, WOPR), a jeśli sobie życzysz - dodatkowo kopię dokumentacji przekażemy zarządcy Waszego Domu Weselnego,
✔ samodzielnie wyznaczymy i zabezpieczymy strefę montażu ładunków oraz zapewnimy ochronę przeciwpożarową,
✔ ubezpieczymy pokaz sztucznych ogni OC/NW,
✔ sprostamy każdemu - także niestandardowemu wyzwaniu - pokaz fajerwerków na dachu budynku, a może na wodzie? Albo późna nocna realizacja po godzinie 22? Nie ma dla nas wyzwań niemożliwych do wykonania,
✔ z ulewnym deszczem także sobie poradzimy,
✔ po skończonym pokazie posprzątamy pozostałości po fajerwerkach oraz teren tak, że nie zostanie po nas nic (oprócz dobrego wrażenia). :-)

Zobacz więcej filmów na naszym kanale w YouTube

Wybierz swój ulubiony kawałek muzyczny i zorganizuj wraz z nami niezapomniany pokaz sztucznych ogni na weselu, którym zachwycisz przybyłych gości.

Cennik fajerwerków weselnych:

Zobacz również:

- Pokazy pirotechniczne dla dużej publiki realizowane wg indywidualnego scenariusza - PROFESJONALNE WIDOWISKA

- Na wesela polecamy także wygodne w użyciu ZESTAWY High-Tech DSO

Efektowna niespodzianka na wesele

Dodatkowe atrakcje na wesele - pirotechniczne pomysły na niezapomnianą zabawę

Zapraszamy do wzbogacenia weselnego pokazu sztucznych ogni o dodatkowe elementy, które doskonale wpasowują się w uroczystość i pozwalają nadać jej zupełnie innego wymiaru.

Zimne ognie

- Unikatowe "iskierki miłości", które są świetną atrakcją na wesele i pozwolą Tobie zaangażować wszystkich gości weselnych do wspólnego stworzenia wyjątkowej pamiątki z tego wydarzenia.

Świece dymne do sesji ślubnej

- Delikatnie unosząca się mgiełka dymna w wybranym kolorze może stanowić świetny efekt wizualny. Najlepiej prezentuje się w świetle dziennym w oryginalnym plenerze, tworząc niemal bajkową scenerię.

Kaskada iskrzących fontann

- Wylatujące srebrne lub złote iskry mają szeroki wachlarz zastosowań i świetnie nadają się do wkomponowania ich w uroczystość weselną. Mogą stanowić również idealne tło dla sesji zdjęciowej.


Płonące serca lub litery

- Efektowne płonące czerwone serca w otoczeniu srebrnych fontann znakomicie wpasowują się w charakter uroczystości weselnej a pokazowi sztucznych ogni nadają nowego wymiaru.

Fajerwerki na wodzie

- Pokaz realizowany w sąsiedztwie akwenu? To znakomita okazja, aby zaskoczyć wszystkich efektami wylatującymi wprost... z wody. Twoi goście będą przecierać oczy ze zdumienia!

Płonące wodospady

- Zaskakujące wejście lub przejazd młodej pary może doskonale podkreślić szeroka kaskada spadających iskier przybierająca efekt wodospadu.

Zobacz więcej filmów na naszym kanale w YouTube

Gwarancja i bezpieczeństwo fajerwerków weselnych


Widowiska pirotechniczne przeprowadzamy w każdych warunkach atmosferycznych, szczególną uwagę przywiązując do bezpieczeństwa widzów. Do obsługi pokazów sztucznych ogni wykorzystujemy najwyższej jakości profesjonalny system elektroniczny, który umożliwia sterowanie oraz kontrolę widowiska w każdym momencie trwania. Zsynchronizowanie poszczególnych elementów pokazu z muzyką, nadaje widowisku odpowiedniej dynamiki i pozwala uzyskać jeszcze więcej znakomitych efektów.

Podejmując się zleconego zadania, dbamy o każdy szczegół realizacji. W ramach przedsięwzięcia gwarantujemy Państwu:

- indywidualną konsultację i możliwość wyboru poszczególnych fajerwerków,
- wizję lokalną w miejscu realizacji,
- zgłoszenie i przygotowanie dokumentacji techniczno-organizacyjnej pokazu do odpowiednich służb (policji, PAŻP, WOPR),
- ubezpieczenie OC,
- przygotowanie terenu,
- realizację pokazu pirotechnicznego wg. ustalonego scenariusza,
- uprzątnięcie terenu.

Ciche fajerwerki na wesele

Realizujemy widowiska pirotechniczne oparte również na pirotechnice o niskiej akustyce wystrzałów. Tego rodzaju pokaz sztucznych ogni przeprowadzić w miejscu, gdzie głośny huk (np. petard) nie jest pożądany (np. sąsiedztwo parków krajobrazowych lub miejsca gdzie przebywają zwierzęta). Ponadto, w swojej pracy stosujemy wyłącznie koncesjonowane fajerwerki z certyfikatem CE i - przede wszystkim - takie, których mieszaniny w procesach spalania nie generują szkodliwych substancji (np. tlenku baru, który zastępują zupełnie nieszkodliwe tl. wapnia bądź magnezu). Średnio jeden pokaz pirotechniczny, który realizujemy podczas wesela wytwarza znikomą ilość CO2 oraz CO (porównywalną do ogrzewania gospodarstwa domowego kominkiem przez okres KILKU MINUT lub krótkiej jazdy samochodem osobowym)!*
*) dane oparte na "Badaniu wyrobów pirotechnicznych widowiskowych pod kątem szkodliwego oddziaływania na środowisko”, Wojskowa Akademia Techniczna, 2019

Zobacz również:

- Pokazy pirotechniczne dla dużej publiki realizowane wg indywidualnego scenariusza - CICHE FAJERWERKI


Skontaktuj się z nami
- Przyjedziemy do Państwa, aby obejrzeć teren, przedstawić wstępną ofertę, materiał poglądowy oraz udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące realizacji widowiska.

Tel: +48 600 332 883 (cały kraj)
Mail: kontakt@fajerwerkowo.pl


Do góry