Pirotechnika sceniczna

Ciche widowiska bez huku

Ogniste napisy

Płonące cyfry/litery/loga

Fajerwerki na wodzie

Ładunki strzelające nad taflą

Dzienna pirotechnika

Prezentacje przy świetle dziennym

Informacje o wysyłkach

Dbamy o to aby nasi Klienci otrzymali swoje produkty w nienaruszonym stanie, dlatego starannie zabezpieczamy każdą wysyłaną paczkę z zamówieniem. Wszelkie opłaty za opakowanie i zabezpieczenia przesyłki wliczone są w podane w koszyku koszty.

Koszty dostawy

Wszystkie zamówienia z opcją "przedpłata" powyżej kwoty 200zł dostarczane są bezpłatnie. Do pozostałych zostanie doliczona opłata zgodnie z cennikiem dostaw:

- przedpłata >200zł - KOSZT DOSTAWY 0zł,

- przedpłata do 200zł - KOSZT DOSTAWY 16zł,

- pobranie - KOSZT DOSTAWY 26zł.

Podane ceny nie dotyczą wysyłek paletowych.

Formy wysyłki

Wszystkie wysyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub w szczególnych przypadkach naszym transportem.

Czas dostawy

Standardowy czas dostawy przesyłki kurierskiej nadanej przez sklep wynosi 24 godziny robocze i liczony jest od chwili jej przekazania do firmy kurierskiej do momentu odbioru przez klienta. Do czasu dostawy nie należy wliczać dni wolnych od pracy (tj. sobót i niedziel, świąt państwowych i kościelnych itp.). W szczególnych przypadkach (np. utrudnienia związane ze złymi warunkami atmosferycznymi, nieprzewidziane zdarzenia losowe itp.) czas dostawy może ulec wydłużeniu, na co Sklep nie ma wpływu. Wysyłka zamówień następuje każdego dnia roboczego do godziny 17:00 i zależna jest od dostępności towaru w magazynie. 

Uwagi do doręczenia

Jeśli miejsce doręczenia posiada specyficzny charakter i wymaga dodatkowych informacji, które usprawnią dostarczenie przesyłki, prosimy umieścić je w formularzu zamówienia w rubryce Uwagi. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, iż niektóre z tych informacji mogą nie zostać uwzględnione przez spedytora ze względu na ich dodatkowo odpłatny charakter (np. dostawa do godziny 9:00, dostawa w ściśle określonym przedziale czasowym, dostawa na sobotę, kontakt przed dostawą itp.). W celu uzyskania informacji o dostępności i kosztach związanych z tego typu świadczeniem prosimy o kontakt.


Do góry