Pirotechnika sceniczna

Ciche widowiska bez huku

Ogniste napisy

Płonące cyfry/litery/loga

Fajerwerki na wodzie

Ładunki strzelające nad taflą

Dzienna pirotechnika

Prezentacje przy świetle dziennym

Profesjonalne pokazy sztucznych ogni

Kompleksowa obsługa realizacji


Oferujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju inscenizacje pirotechniczne, które nadadzą właściwą rangę Waszemu wydarzeniu i sprawią, że każdemu z jego uczestników na długo zapadną w pamięci.

Zapewniamy dowolny wybór scenariusza pokazu lub stworzenie zupełnie nowego według zaleceń klienta. Ostateczna cena każdorazowo ustalana jest po indywidualnej konsultacji oraz wybraniu jednego spośród proponowanych wariantów. Koszty realizacji widowiska pirotechnicznego wahają się w granicach 800 - 3000zł za minutę spektaklu.

 

Zobacz więcej filmów na naszym kanale w YouTube

Przygotowujemy spektakle dostosowane do budżetu każdej (także kameralnej) uroczystości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy gamę pokazów "EVENT", które adresujemy do organizatorów niedużych imprez plenerowych (do 1000 widzów). Spora ilość dostępnych wariantów pozwala na dostosowanie inscenizacji do wymagań i rangi wydarzenia.

Zobacz również:

- Pokazy pirotechniczne na wesela i eventy

Gwarancja i bezpieczeństwo


Widowiska przeprowadzamy w każdych warunkach atmosferycznych, szczególną uwagę przywiązując do bezpieczeństwa widzów. Do obsługi naszych inscenizacji wykorzystujemy najwyższej jakości profesjonalny system elektroniczny, który umożliwia sterowanie oraz kontrolę widowiska w każdym momencie trwania. Zsynchronizowanie poszczególnych elementów pokazu z muzyką, nadaje widowisku odpowiedniej dynamiki i pozwala uzyskać jeszcze więcej znakomitych efektów.

Podejmując się zleconego zadania, dbamy o każdy szczegół realizacji. W ramach przedsięwzięcia gwarantujemy Państwu:

- indywidualną konsultację i możliwość wyboru scenariusza spektaklu,
- wizję lokalną w miejscu realizacji,
- zgłoszenie i przygotowanie dokumentacji techniczno-organizacyjnej pokazu do odpowiednich służb (policji, straży pożarnej, PAŻP, WOPR),
- ubezpieczenie OC,
- przygotowanie terenu,
- realizację pokazu wg. ustalonego scenariusza,
- uprzątnięcie terenu.

Przygotowanie do pokazu


Decydując się na zlecenie przeprowadzenia profesjonalnego pokazu pirotechnicznego warto wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Pomogą nam one przygotować dla Państwa spektakl, który spełni Wasze oczekiwania i zachwyci przybyłych widzów.

Określ charakter pokazu
- Zdecyduj jaki pokaz chcesz zaprezentować: plenerowy, sceniczny/estradowy lub wewnątrz pomieszczenia?

Wybierz lokalizację
- Przede wszystkim teren dla bezpiecznego przeprowadzenia pokazu oraz miejsce, w którym będzie znajdować się publiczność. Postaraj się również, aby umożliwić zespołowi pirotechników łatwy dojazd do miejsca realizacji.

Określ budżet
- Ceny pokazów pirotechnicznych zależą od wielu czynników (m.in.: intensywności, rozmachu, skali trudności, czasu), dlatego większość realizacji przygotowujemy po indywidualnych konsultacjach.

Pomyśl nad rozmachem
- Pamiętaj, że czas trwania pokazu nie jest najważniejszym składnikiem. Większych wrażeń i emocji widzom może dostarczyć krótszy, ale o wiele bardziej dynamiczny pokaz z unikalnymi efektami wystrzelonymi na dużej szerokości.

Wybierz odpowiedni moment
- Pamiętaj, że pokaz pirotechniczny jest z reguły jedną z wielu części całej uroczystości lub eventu. Może stanowić zarówno znakomite otwarcie jak i efektowne zwieńczenie. Pomyśl, w którym momencie dostarczy widzom najwięcej emocji i pozytywnych wrażeń.

Skontaktuj się z nami
- Przyjedziemy do Państwa, aby obejrzeć teren, przedstawić wstępną ofertę, materiał poglądowy oraz udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące realizacji widowiska.

Tel: +48 600 332 883 (cały kraj)
Mail: kontakt@fajerwerkowo.pl

Mamy nadzieję, że wspólnie wyreżyserowany scenariusz pokazu dostarczy Państwa widzom wielu niezapomnianych emocji, a największą satysfakcją będą dla nas brawa po zakończonym spektaklu.


Do góry