Pirotechnika sceniczna

Ciche widowiska bez huku

Ogniste napisy

Płonące cyfry/litery/loga

Fajerwerki na wodzie

Ładunki strzelające nad taflą

Dzienna pirotechnika

Prezentacje przy świetle dziennym

Zestawy pokazowe "High-Tech DSO"

Efektowny pokaz do samodzielnego odpalenia


Organizacja pokazu sztucznych ogni nie zawsze musi być sprawą kosztowną i skomplikowaną. Dzięki wysokiej jakości bezobsługowym zestawom pirotechnicznym "High-Tech DSO" zorganizujesz swój własny niezapomniany pokaz, bez konieczności angażowania zespołu pirotechników.
Ze względu na nieduży koszt oraz łatwość w transportowaniu, z naszych zestawów od wielu lat z zadowoleniem korzystają właściciele hoteli, restauracji, przedstawiciele miast i gmin oraz organizatorzy prywatnych imprez. Duży wachlarz oferowanych wariantów, pozwala dopasować wielkość pokazu do budżetu imprezy.

fotka (odpakuj) fotka (postaw)

fotka (odpal) fotka (podziwiaj)

Każdy z zestawów składa się z odpowiednio dobranych materiałów pirotechnicznych, skomponowanych przez zespół pirotechników w taki sposób, aby w jednym elemencie tworzyły spójną i harmonijną prezentację pirotechniczną o odpowiednim stopniu natężenia i rozmachu efektów. Każdy z zestawów po bezpiecznym zainicjowaniu (możliwe 2 sposoby: podpalenie 1 lontu wolnopalnego lub - w zestawach PRO - zdalnie pilotem do 200m) tworzą kilkuminutowy spektakl sztucznych ogni. 


UWAGA! Realizacja pokazu za pomocą zestawu "High-Tech DSO" nie wymaga uzyskania pozwoleń na używanie materiałów wybuchowych. Wystarcza oświadczenie i dokument, który otrzymają Państwo od nas wraz z zakupionym zestawem.

 

Zobacz więcej filmów zestawów "High-Tech DSO" na naszym kanale w YouTube

Główne zalety


Organizacja pokazu za pomocą zestawu "High-Tech DSO" to przede wszystkim:

- zmniejszenie kosztu realizacji (klient nie płaci za obsługę pokazu przez pirotechnika),
- mobilność - przygotowany zestaw można w prosty sposób transportować,
- proste i bezpieczne w użyciu (nie wymaga doświadczenia, zainicjowanie pokazu odbywa się poprzez odpalenie tylko jednego elementu - zdalnie pilotem do 200m lub tradycyjnie wolnopalny lont; zdalny system zapalający montujemy dodatkowo - na życzenie),
- szeroki wybór (duża gama przygotowanych wariantów pozwala na dopasowanie kosztu pokazu do budżetu każdej imprezy),
- istnieje możliwość przygotowania utworu muzycznego najlepiej nadającego się do stworzenia tła pokazu,
- zestawy dowozimy do klienta własnym transportem lub spedycją (do 72h).

Oferowane kategorie


Oferujemy zestawy w następujących kategoriach:

Seria STANDARD:   Gama zestawów, które umożliwiają przeprowadzenie własnego kilkuminutowego pokazu pirotechnicznego w najniższych cenach na rynku. Każdy z wariantów zawiera profesjonalnie dobrany zestaw różnego rodzaju efektów stanowiących spójną kompozycję zwieńczoną dynamiczną salwą finałową. Polecane na mniejsze imprezy prywatne (urodziny, rocznice).
 
Seria PRO: Pokazy o dużym rozmachu efektów. Zastosowanie głównie elementów wylatujących w szerokich układach kątowych (kształt I + C, V, W, X, Z). Kompozycje strzelające na dwóch poziomach wysokości (25m - 60m). Niższe partie (wachlarze, wyrzutnie jednorzędowe) oraz baterie dużego kalibru stanowiące spójną prezentację z bujnym zwieńczeniem w części finałowej. Większość z zastosowanych ładunków, wykorzystujemy podczas realizacji profesjonalnych widowisk sztucznych ogni. Polecamy szczególnie na wesela, eventy firmowe.
 
Seria PRO+: Zestawy serii PRO wzbogacone o ładunki wysokiego kalibru (2" i 2,5"). Kompozycje strzelające na trzech poziomach wysokości (25m - 60m - 120m), z bardzo dynamiczną częścią finałową o wielkim rozmachu długo opadających efektów. Przede wszystkim polecamy organizatorom eventów, imprez miejskich/gminnych lub na wesela.

Seria STANDARD:
- Gama zestawów, które umożliwiają przeprowadzenie własnego kilkuminutowego pokazu pirotechnicznego w najniższych cenach na rynku. Każdy z wariantów zawiera profesjonalnie dobrany zestaw różnego rodzaju efektów stanowiących spójną kompozycję zwieńczoną dynamiczną salwą finałową. Polecane na mniejsze imprezy prywatne (urodziny, rocznice).

Seria PRO:
- Pokazy o dużym rozmachu efektów. Zastosowanie głównie elementów wylatujących w szerokich układach kątowych (kształt I + C, V, W, X, Z). Kompozycje strzelające na dwóch poziomach wysokości (25m - 60m). Niższe partie (wachlarze, wyrzutnie jednorzędowe) oraz baterie dużego kalibru stanowiące spójną prezentację z bujnym zwieńczeniem w części finałowej. Większość z zastosowanych ładunków, wykorzystujemy podczas realizacji profesjonalnych widowisk sztucznych ogni. Polecamy szczególnie na wesela, eventy firmowe.

Seria PRO+:
- Zestawy serii PRO wzbogacone o ładunki wysokiego kalibru (2" i 2,5"). Kompozycje strzelające na trzech poziomach wysokości (25m - 60m - 120m), z bardzo dynamiczną częścią finałową o wielkim rozmachu długo opadających efektów. Przede wszystkim polecamy organizatorom eventów, imprez miejskich/gminnych lub na wesela.

Cennik:

High-Tech DSO 1 Wystrzały: 144 Wysokość efektów: 30m Czas trwania: 2 min Wideo Cena: 599zł
DSO 2 Standard Wystrzały: 369 Wysokość efektów: 30m Czas trwania: 3 min Wideo Cena: 899zł
DSO 3 Standard Wystrzały: 469 Wysokość efektów: 30m Czas trwania: 4 min Wideo Cena: 1.199zł
 
DSO PRO A Wystrzały: 600 Wysokość efektów: 60m Czas trwania: 4 min Wideo Cena: 1.500zł
PRO B Wystrzały: 750 Wysokość efektów: 60m Czas trwania: 5 min Wideo Cena: 2.100zł
PRO C Wystrzały: 900 Wysokość efektów: 70m Czas trwania: 5 min Wideo Cena: 2.700zł
PRO D Wystrzały: 1100 Wysokość efektów: 80m Czas trwania: 6 min Wideo Cena: 3.500zł
 
PRO+ GOLD Wystrzały: 1450 Wysokość efektów: 100m Czas trwania: 7 min Wideo Cena: 5.000zł
PRO+ PLATINUM Wystrzały: 2200 Wysokość efektów: 120m Czas trwania: 8 min Wideo Cena: 6.500złZamów zestaw "High-Tech DSO"
- Najszybciej złożysz zamówienie, wysyłając do nas formularz zgłoszeniowy lub kontaktując się z nami telefoniczne bądź mailowo. Możesz również dokonać zakupu w naszym SKLEPIE ON-LINE.

Tel: +48 600 332 883 (cały kraj)
Mail: kontakt@fajerwerkowo.pl

Spytaj o ofertę zestawów "High-Tech DSO" dla stałych odbiorców.

CENNIK DO POBRANIA


Do góry