Pirotechnika sceniczna

Niskie efekty wewnątrz pomieszczeń lub pod gołym niebem

Ogniste napisy

Płonące cyfry/litery/znaki graficzne w dowolnej kolorystyce

Fajerwerki na wodzie

Wyjątkowe kompozycje wylatujące wprost z poziomu lustra wody

Ciche fajerwerki

Efektowne widowiska bez huku w zgodzie z otoczeniem

O nas

Firma Fajerwerkowo


Zajmujemy się organizacją profesjonalnych widowisk sztucznych ogni oraz sprzedażą wysokiej jakości fajerwerków z europejskim certyfikatem CE.

Od pierwszych dni naszego działania, staramy się zapewnić optymalną obsługę klienta, kreując wysoką jakość za przystępną cenę. Stale rozwijamy naszą firmę, każdego roku wprowadzając do oferty nowe produkty. Współpracujemy z gronem specjalistów z branży zarówno w Polsce jak i zagranicą. Dzięki temu nasza działalność rozwija się i buduje szerokie grono klientów, którzy z zadowoleniem korzystają z naszych usług.

    • Co nas wyróżnia?
    • Tylko najwyższej jakości produkty
    • Bliskie relacje z partnerami handlowymi
    • Dogodne warunki współpracy

Zespół

cms-img

Naszą kadrę stanowią ludzie z dużym doświadczeniem w branży pirotechnicznej. 

Dzięki temu możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Obecna liczba wysokiej klasy specjalistów z dziedziny pirotechniki widowiskowej pozwala nam na obsługiwanie nawet pięciu realizacji w tym samym czasie w różnych miejscach w kraju.

Posiadamy niezbędne dokumenty oraz pozwolenia uprawniające do pracy przy materiałach wybuchowych (pozwolenie wojewody nr IR-VI.68.1.1.2012.6, koncesja MSWiA, pozytywna opinia Komendy Wojewódzkiej Policji, ubezpieczenie OC). Personel nasz przeszedł specjalistyczne szkolenie zakończone egzaminem przed komisją Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Zielonce.

Nasza praca

Tworzenie widowisk pirotechnicznych jest dla nas zajęciem, które przy zachowaniu niezbędnych zasad bezpieczeństwa zamieniamy w pełną pasji przygodę.

Piotr, pirotechnik/programista

Stawiamy także na zaufanie i sukces naszych partnerów, czego przykładem jest rosnące grono podmiotów rozszerzających swoje oferty o nasze produkty i usługi.

Dominika, event manager

Dziękujemy dotychczasowym klientom za zaufanie oraz miło nam powitać tych, którzy odwiedzają nas po raz pierwszy. Zapraszamy do współpracy.

Właściciele firmy "Fajerwerkowo"


Do góry